МЗС України готує ноту Росії щодо припинення «дружби»

|
Версия для печатиВерсия для печати

МЗС України планує у п'ятницю, 21 вересня, надіслати до Росії повідомлення про непродовження Договору про дружбу, співробітництво і партнерство.

Про це журналістам вчора заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін після засідання Комітету Верховної Ради із закордонних справ у середу, повідомляє Укрінформ.

«Цього тижня ми надішлемо формальну ноту Росії - наше повідомлення про непродовження (договору - ред.). Думаю, що надішлемо в п'ятницю. Вона, в принципі, готова. По-друге, ми звичайно поінформуємо паралельно всі міжнародні організації, зокрема ООН, про непродовження - це потрібно, і оскільки у нас зараз є указ Президента України, де чітко прописано. Ми чекали виходу указу, оскільки проект закону був готовий. Ми не маємо його голосувати до дати формального повідомлення. Цей закон складається з півсторінки, але важливо дотриматись всіх юридичних процедур», - зазначив Клімкін.

17 вересня Президент Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 вересня щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією.

 

Передбачено, що Міністерство закордонних справ України має до 30 вересня поінформувати Росію про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і РФ, підписаного 31 травня 1997 року. 

Також МЗС має поінформувати ООН, Організацію з безпеки та співробітництва в Європі, інші міжнародні організації про бажання України припинити дію Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією та підстави припинення.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com