Німеччина ініціювала санкції проти РФ за кібератаки

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Берліні впевнені, що до кібератаки п'ятирічної давності на Бундестаг причетна ГРУ.

На початку червня федеральний уряд Німеччини запропонував державам Євросоюзу ввести спільні санкції проти Росії за хакерську атаку на Бундестаг п'ять років тому. Однак рішення з цього питання за станом на 12 липня ще не було прийнято, передає Deutsche Welle.

У Берліні впевнені, що за кібератамі на німецький парламент стоїть Головне управління російського Генштабу (колишнє ГРУ). 5 травня федеральна прокуратура видала ордер на арешт громадянина РФ Дмитра Бардіна. За даними розвідки, саме він керував хакерським угрупованням APT28, що атакувало сервери Бундестагу в квітні-травні 2015 року.

Законодавство про протидію кіберзагрозам було прийнято в ЄС в 2017 році. Якщо Євросоюз підтримає Німеччину, це стане першим випадком його застосування проти Росії.

У результаті кібератаки на сервер Бундестагу хакери, зокрема, отримали доступ до даних електронної пошти Ангели Меркель за період з 2012 по 2015 роки. У німецькій пресі повідомлялося, що прокуратура підозрює російську військову розвідку в організації кібератаки.

«Аргумент»


В тему: 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com