Німецькі праворадикали проходять вишкіл у Росії – ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Представники німецьких праворадикальних організацій проходять вишкіл у Росії.

Про це йдеться у репортажі німецького видання Focus, повідомляє "Європейська правда".

У своєму матеріалі журналісти посилаються на інформацію від джерел у німецькій розвідці.

Як з’ясували журналісти, представники німецьких праворадикальних організацій, таких як "Національна демократична партія" (NPD) та "Третій шлях"  їздять для проходження воєнізованого вишколу до спеціального тренувального табору "Партизан" біля Санкт-Петербурга.

Табір заснований російською праворадикальною організацією "Російський імперський рух" ("Русское имперское движение"), серед ідей якої – відродження Російської імперії. У США вона внесена до списку терористичних організацій, з чим Росія не погоджувалася, зазначаючи, що для цього недостатньо доказів.

Вишкіл включає навчання поводження зі стрілецькою зброєю та вибухівкою, а також підготовку з контактного бою.

Серед учасників вишколу є не лише німці, але й громадяни Швеції та Фінляндії. Деякі з них згодом приєднались чи збираються приєднатися до підтримуваних Росією бойовиків і брати участь у війні на сході України.

За словами джерел журналістів, у розвідці знають про ці поїздки, але не мають юридичних підстав, щоб заборонити їх.

Також в органах безпеки допускають, що президент Росії Володимир Путін знає про існування подібних тренувальних таборів та "щонайменш толерує їх".


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com