Ініціатор Brexit Найджел Фарадж є фігурантом розслідування про зв’язки Трампа з РФ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Екс-лідер партії незалежності Британії (UKIP) Найджел Фарадж, який агітував за Brexit, є фігурантом розслідування можливих зв\’язків передвиборчої кампанії президента США Дональда Трампа з РФ.

Про це повідомляє видання The Guardian з посиланням на анонімні джерела, повідомляє Укрінформ.

«Колишній лідер UKIP викликав інтерес слідчих ФБР через його відносини з окремими особами, пов\’язаними як з кампанією Трампа, так і з Джуліаном Ассанжем, засновником WikiLeaks, якого Фарадж відвідав у березні», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Фарадж не є ні звинуваченим у правопорушенні, ні підозрюваним або об\’єктом розслідування ФБР США. Однак слідчі вважають, що він може мати інформацію про дії, які перебувають під слідством і, отже, він може бути предметом їх вивчення, пише видання.

Представник Фараджа наголосив, що той ніколи не працював з російськими офіційними особами та ніколи не відвідував Росію. Також представник відмовився прокоментувати, чи отримував екс-лідер UKIP якісь виплати від російської медіа-групи RT для його виступів у ЗМІ. RT, яке показало Фараджа приблизно тричі за останні 18 місяців, також відмовилося від коментарів, посилаючись на конфіденційність.

За даними газети, в інтерв\’ю 2014 року Фарадж висловив свою підтримку президенту Росії, назвавши Володимира Путіна лідером, яким він найбільше захоплюється.

UKIP також має історію з Ассанжем. Як пише видання, Джерард Баттен, прес-секретар UKIP і депутат Європейського парламенту, захищав засновника Wikileaks у промові в Європарламенті в 2011 році.

Також зазначається, що ні Трамп, ні Фарадж не приховували свого захоплення один одним. Так, свого часу президент США назвав Фараджа найкращим кандидатом на посаду посла Британії в США.

А сам Фарадж торік у липні взяв участь у зустрічі в Клівленді на Республіканській національній конвенції, коли Трамп став кандидатом від партії. А після його перемоги на президентських виборах в США британський політик був одним із перших іноземців, які зустрілися і відсвяткували це з обраним лідером країни.

Як повідомляв Укрінформ, ФБР, розвідувальні структури, а також кілька комітетів Конгресу США проводять паралельні розслідування щодо втручання Росії у внутрішні справи США.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему
10:06
Звичайне шахрайство: фігурант журналістських розслідувань ексочільник УСБУ Миколаївщини Герсак став громадським діячем та збирає грантові кошти для ветеранів (ФОТО)
09:31
Типове "зе": "слуга народу" Роман Кравець шантажує таксі "Uklon"через Telegram-канал "Джокер" - вимагає $200 тисяч
09:01
Суд зобов’язав упц (мп) повернути державі Успенський собор ХІІ ст. у Каневі
08:35
У Росії виробництво бензину впало на 14% після атак на НПЗ - Росстат
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 28 березня
20:00
У четвер дощитиме трохи в Карпатах, вдень до +20°С
19:22
У Польщі через перевірку контррозвідки звільнили генерала, який відповідав за підготовку ЗСУ
18:09
Диктатор на прізвисько Барбекю: як у Гаїті влада повністю захопила злочинні угруповання
17:17
Голова ВККС Роман Ігнатов подав у відставку

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]