КМІС нарахував понад 40% українців, які добре ставляться до країни-агресора на 7-му році війни

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Напередодні сьомої річниці вторгнення Росії в Україну й окупації Криму 41% українців сказали, що добре ставляться до Росії. Більша частина росіян (54%) кажуть про позитивне ставлення до України, показують результати лютневого опитування, проведеного українською та російською соціологічними службами Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) й "Левада-Центр".

Українців, які ставляться до Росії погано, на один відсоток більше. 42% опитаних розповіли про негативне ставлення до агресора. У Росії погано до України ставляться 31% респондентів, зазначає ZN.ua.

Ставлення українців до Росії не змінилася в порівнянні з попереднім, вересневим, опитуванням, в той час, як ставлення росіян до України покращилося в порівнянні з серпневим опитуванням.

Незалежність України від Росії підтримують 88% українців та 80% росіян.

Соціологи кажуть, що за "об'єднання країн" виступають 7% українців та 17% респондентів в Росії.

39% українців хочуть закритих кордонів з Росією. У Росії майже кожен четвертий хоче закриття кордонів між країнами.

Кількість українців, що бажають незалежних відносин, але без кордонів і митниці, становить 49%, в Росії такий формат підтримують 57% респондентів.

КМІС провів телефонне опитування з 5 по 7 лютого на підставі випадкової вибірки телефонних номерів. Всього опитування 2005 респондентів у всіх регіонах України, крім окупованого Криму та окремих районів Донецької та Луганської областей. Вибірка репрезентативна, а її статистична похибка (з ймовірністю 0,95 і з урахуванням дизайн-ефекту 1,1) не перевищує: 2,4% для показників, близьких до 50%, 2,1% для показників, близьких до 25%, 1,5% - для показників близьких до 10%, 1,1% - для показників, близьких до 5%.

Російський "Левада-центр" провів опитування з 18 по 24 лютого за репрезентативною вибіркою населення Росії. Методом особистого інтерв'ю опитали +1601 осіб старше 18 років.

Статистична похибка при вибірці +1601 осіб (з ймовірністю 0,95) не перевищує 3,4% для показників, близьких до 50%, 2,9% - для показників, близьких до 25%/75%, 2,0% - для показників, близьких до 10%/90%, і 1,5% - для показників, близьких до 5%/95%.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]