На слідчого ГПУ завели справу про підробку підписів свідків

|
Версия для печатиВерсия для печати

 ДБР розслідує справу про можливе підроблення підписів старшим слідчим 6 відділу управління з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генпрокуратури.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу Печерського суду від 2 грудня.

У тексті рішення суду зазначається прізвище слідчого – Зарічанський. Йдеться про імовірне підроблення підписів у протоколі огляду від 9 жовтня 2018 і протоколах допитів свідків від 8 і 11 жовтня 2018. Документи стосувалися слідства з приводу незаконного обігу зброї. За матеріалами справи, на території військового містечка, за фактичним місцем перебування СП у формі ТОВ «Сапсан-Спорт» у м.Бровари, начебто організоване незаконне зберігання автоматичної зброї та бойових припасів, їх відстріл та збут.

Наразі перевіряється місцезнаходження свідків під час можливої підробки слідчим їх підписів. Суд дав доступ до інформації операторів мобільного зв’язку щодо з’єднань і місця перебування абонентів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com