На території Кременчуцької центральної районної лікарні "титушки" побили журналіста, його негайно госпіталізували

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Кременчуці Полтавської області 5 січня невідомі побили журналіста міської телерадіокомпанії “Кременчуцькі новини” Антона Воробйова, чоловіка негайно госпіталізували.

Про це пише Інститут масової інформації (ІМІ) з посиланням на дані телерадіокомпанії.

Інцидент стався на території Кременчуцької центральної районної лікарні. За інформацією редакції, журналіста побили “кремезні чоловіки спортивної статури”, коли той виконував свої професійні обов’язки – освітлював конфлікт на території лікарні, зазначає ZMINA.

Через побиття чоловікові стало погано. Лікарі швидкої допомоги, які приїхали на місце події, наполягли на негайній госпіталізації постраждалого, пишуть журналісти.

У коментарі ІМІ редакторка “Кременчуцьких новин” Ірина Серьогова уточнила, що Воробйов робив репортаж про лікарню, бо там виникла конфліктна ситуація через приміщення медичного закладу. Вона повідомила, що постраждалий написав заяву до поліції.

Попередній діагноз лікарів – у журналіста закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м’яких тканин грудної клітини, забій лівого плеча.

Поліція Полтавщини відкрила кримінальні провадження за фактом побиття журналіста. Водночас поліцейські Кременчука отримали ряд звернень за фактом вчинення самоправних дій на території лікарні.

За вказаними фактами розпочато досудове розслідування у кримінальних провадженнях за статтею 356 “Самоправство” та частиною 2 статті 345-1 “Погроза або насильство щодо журналіста” Кримінального кодексу України.

В Україні 2021 року зафіксували 197 випадків порушень свободи слова, з них 145 стосувалися фізичної агресії проти журналістів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]