НАБУ почало розслідування щодо 39 мільйонів на ремонт Миколаївського аеропорту

|
Версия для печатиВерсия для печати

У відповідь на скаргу юристів "Тисни" (Bihus.Info), Солом'янський суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження щодо ймовірних порушень під час ремонту будівлі Миколаївського аеропорту.

За інформацією Bihus.Info, йдеться про те, що компанія "Житлопромбуд-8" почала ремонт в аеровокзалі без здійснення процедури закупівлі та без укладення договору.

В подальшому це призвело до виплати КП "Миколаївський міжнародний аеропорт" 39,8 мільйонів гривень компанії "Житлопромбуд-8" нібито за матеріали та виконані роботи.

До слова, у розслідуванні журналіста Андрія Лохматова йдеться, що з 4 грудня 2017 року працівники компанії "Житлопромбуд-8" здійснювали роботи у будівлі аеровокзалу. Хоча до цього часу тендер на це ще не було проведено, а відтак і не обрано законного виконавця цих робіт. Попри це народний депутат Давид Макар'ян, ще в серпні 2017 року заявив, що вищезазначені роботи будуть проводитись саме компанією "Житлопромбуд-8".

Пізніше факти заподіяння державі збитків на суму 39,8 мільйонів гривень підтвердив господарський суд Миколаївської області.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com