Найнята Манафортом компанія для війни Януковича проти Тимошенко сплатить Мінюсту США $4,6 млн

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністерство юстиції США повідомило, що американська юридична компанія Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP за угодою із урядом США сплатить 4,6 мільйони доларів, які отримала за підготовку для Мін'юсту України часів Януковича доповіді, яка пояснювала обставини кримінального переслідування Юлії Тимошенко.

Для виконання даного завдання компанію винайняв Пол Манафорт, передає Голос Америки. Хоча компанія працювала в інтересах уряду України, вона не зареєструвалась як агент іноземного уряду у США, як того вимагає законодавство. Встановлено, що компанія мала пройти відповідну реєстрацію у 2012-му році.

Розслідування Мін'юсту США встановило, що у 2013-му році компанія умисне брехала представникам уряду, створюючи враження, що вона не повинна реєструватись як іноземний агент у Сполучених Штатах Америки.

Як відзначає Мін'юст США, зазначені кошти за роботу в інтересах уряду Віктора Януковича компанія отримала від українського бізнесмена через банківський рахунок на Кіпрі. Підготовлена фірмою доповідь підсумовувала доказову базу та процедурну частину справи проти Тимошенко у 2011-му році та відповідала на різні запитання, пов'язані із даною справою. Компанія також погодилась тоді виступити радником уряду України з приводу другої можливої справи проти Тимошенко.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com