«Нам готують російську газову камеру» - Яценюк розсекретив плани уряду

|
Версия для печатиВерсия для печати

Йде велика комбінація, в рамках якої розглядається питання геополітичного відновлення впливу Росії над Україною. Спроби постачати газ з Росії Україні ─ елемент цієї геополітичної гри.

Про це заявив прем’єр-міністр України 2014-2016 років, лідер «Народного фронту» Арсеній Яценюк в інтерв’ю Радіо НВ 15 січня, зазначає "Главком".

Арсеній Яценюк наголосив, що зараз влада намагається запустити газ із РФ на територію України: «Вони знову хочуть посадити Україну в російську газову камеру».

Він назвав тезу про так звані незалежні компанії РФ, які можуть постачати газ на територію України, «вищого ступеню брехнею»: «Які є незалежні енергетичні компанії в Російській Федерації? Всі ці компанії прямо чи опосередковано під контролем Кремля».

Окрім того, наголосив Арсеній Яценюк, експорт газу з Російської Федерації регулюється законодавчо: «Виключно «Газпром» може дати зелене світло або не дати зелене світло конкретній компанії поставляти газ».

«Ми ледве протягом останніх п'яти років злізли з російської газової залежності, щоб українці не залежали від того, закрив Путін вентиль на газогоні чи не закрив. Вони нас знову туди тягнуть», - підкреслив лідер НФ.

«Вважаю, що зараз сьогоднішня влада тестує ситуацію, як поведуть себе Україна, українці і політичний істеблішмент, якщо закинути ідею, щоб повернутися до російського газу, а точніше, знову повернутися під російський вплив», ─ наголосив Арсеній Яценюк.

Він підкреслив, що головне питання ─ не до виконавців цих кроків, а до тих, хто їх призначає, ─ важать позиція президента, парламентської більшості, уряду.

Він зазначив, що водночас після неконституційних дострокових парламентських виборів, дозволених нинішнім продажним Конституційним судом, країна фактично перетворилася з парламентсько-президентської на класичну президентську республіку: «Тому і питання зовнішньої політики, і питання внутрішньої політики, і питання, які відносяться до компетенції уряду чи парламенту, сьогодні сконцентровані тільки в одному кабінеті – і це кабінет президента України».

«Тому те, що говорять дрібні чиновники – нецікаво. Важливо, яку позицію займає президент. Якщо президент займає позицію ринкової, конкурентної економіки, яка створює робочі місця і захищає тих, хто потребує допомоги, а не субсидує багатих за рахунок бідних, тоді рішення, які приймає сьогоднішній уряд: і введення державного регулювання і відновлення постачання електроенергії чи газу чи то з Білорусі, чи то з Росії ─ є неприпустимими. Тому що це антиукраїнські і антидержавні рішення», ─ наголосив Арсеній Яценюк.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]