НАПК направило в суд 7 протоколів про адмінпорушення депутата, прокурора та інших

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національне агентство з питань запобігання корупції направило но до суду ще 7 протоколів про адміністративні правопорушення щодо неповідомлення про суттєві зміни у майновому стані та несвоєчасного подання декларацій.

Рішення про це прийняті на засіданні Національного агентства.

Протоколи складено стосовно директора Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції Воробйова Олексія Володимировича, прокурора Одеської місцевої прокуратури № 3 Ракіна Василія Сергійовича, прокурора прокуратури Київського району м. Одеси Марховської Лариси Миколаївни, заступника начальника відділу (з пожежної безпеки) відомчого нагляду ДСП «Чорнобильська АЕС» Гуляєва Дмитра Аркадійовича, а також стосовно народного депутата Журжія Андрія Валерійовича.

Олексій Воробйов, перебуваючи на посаді начальника Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у місті Києві, отримав у листопаді 2016 року винагороду за місцем здійснення трудової діяльності в розмірі 108 977,69 гривень, однак не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані.

Прокурор Василь Ракін не повідомив Національне агентство про отримання у липні 2017 року доходу в розмірі 149 000,00 гривень від продажу транспортного засобу Honda Accord2008 року випуску.

Лариса Марховська також не подала повідомлення про суттєві зміни у майновому стані, що відбулися в неї у зв’язку з придбанням у червні 2017 року вантажного автомобіля вартістю 119 600 гривень.

Крім того, прокурор Лариса Марховська несвоєчасно подала щорічну декларацію за 2016 рік, а посадовець ДСП «Чорнобильська АЕС» Дмитро Гуляєв дві декларації – за 2016 та 2017 роки.

Не дотримався вимог ЗУ «Про запобігання порупції» і народний депутат Андрій Журжій, несвоєчасно подавши щорічну декларацію за 2017 рік.

Нагадаємо, відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачена частиною першою статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а за неподання чи несвоєчасне подання повідомлення про суттєві зміни – частиною другою цієї статті.

 

Національне агентство також зазначає, що складення протоколу і передача його до суду не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для провадження у справі про адміністративне правопорушення у судовому порядку.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]