Нардепи вдвічі збільшили зарплати своїм помічникам у грудні

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Проєкт постанови № 4449 був зареєстрований у Парламенті напередодні, 2 грудня, а сьогодні вже ухвалений. За документ проголосували 237 нардепів.

Ініціаторами постанови стали депутати від “Слуги народу”, “Батьківщини” та ОПЗЖ, пише  видання БУКВИ.

Зазвичай місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів нардепів становив 25 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року (у 2020 році це 52 550 грн).

Згідно з ухваленою постановою, ця сума в грудні буде збільшена вдвічі і складе 50 прожиткових мінімумів (або 105 тис. 100 грн).

“Тимчасово у період з 1 по 31 грудня 2020 року установити місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України в розмірі 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2020 року”, – сказано в документі.

Відтак, кожен нардеп отримає понад 100 тис. грн на виплату зарплат своїм помічникам угрудні.

У пояснювальній записці говориться, що вказане рішення не потребує додаткового фінансування, оскільки це невикористаний залишок коштів за бюджетною програмою “Здійснення законотворчої діяльності Верховної Ради”.

Дане рішення вже прокоментував нардеп від “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв.

“Верховна Рада збільшила вдвічі зарплатню помічникам нардепів у грудні 2020 року (постанова 4449). Це при бюджетній дірці небаченого розміру і нестачі коштів на все, при заборгованості зарплат бюджетникам, яка щомісяця росте, таке марнотратство!” – зазначив він, уточнивши, що фракція “ЄС” в повному складі за це не голосувала.

Верховна Рада України сьогодні також ухвалила в цілому законопроєкт про скасування обов’язкової вищої освіти для помічників народних депутатів.

Напередодні Верховна Рада України підтримала в другому читанні і в цілому законопроєкт, яким оновлюється перелік поважних причин для відсутності народних депутатів на засіданнях ВР.

«Аргумент»

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com