Народофронтівець Пинзеник мріє про недопуск журналістів в кулуари ВРУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Комітет Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту запропонував закрити доступ у кулуари парламенту для журналістів.

Про це повідомляє LB.ua.

Згідно з рекомендаціями, прийнятими комітетом на чолі з депутатом від «Народного фронту» Павлом Пинзеником, для журналістів на третьому поверсі кулуарів зроблять прес-центр, а на перший і другий поверхи будуть пускати тільки народних депутатів, а також представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, іноземних громадян і громадян України за службовими посвідченнями, тимчасовими і гостьовими квитками.

Підставою для такого рішення регламентного комітету мовляв став інцидент, що стався в травні 2018 року, коли один із фотографів оприлюднив знімок, на якому одна з представниць ЗМІ показувала непристойний жест на камеру. Її з подругою після цього звинуватили в неповазі до парламенту та позбавили акредитації.

Зазначимо, що на другому поверсі українського парламенту розташований вхід у пленарний зал, тому там зазвичай журналісти спілкуються з депутатами. На другому поверсі депутати також дають брифінги. На третьому поверсі розташована прес-ложа.

Подібні ініціативи вже звучали від народних обранців за часів правління Партії регіонів.

«Аргумент»


 В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com