Наше військо в умовах війни розвивається за радянським принципом, — Бадрак

|
Версия для печатиВерсия для печати

Військово-політичне керівництво держави не зробило пріоритетом розбудову армії. Тому й наше військо розвивається за радянським принципом. А ми фактично отримали армію радянського типу у її найгіршому вигляді, тому що у СРСР військо хоча б озброювали.

Таку думку висловил в ефірі інтелектуально-політичного ток-шоу «Гра у класику» з Сергієм Рахманіним» на телеканалі ZIK військовий експерт Валентин Бадрак, повідомляє zik.ua.

«Слід розуміти, що у нас війна, по суті, стала продовженням революційної боротьби – її вели не організовані структури. Ті, хто воювали чи досі воюють на сході – така собі частка озброєного Майдану»,– переконаний журналіст Юрій Бутусов.

Адже, на його думку, у державі немає сталої ієрархічної структури, яка б чинила організований спротив.

У свою чергу присутній у студії військовий експерт Валентин Бадрак зауважив: військово-політичне керівництво держави не зробило пріоритетом розбудову армії. Тому й наше військо розвивається за радянським принципом.

«Фактично, ми отримали армію радянського типу у її найгіршому вигляді, тому що у СРСР військо хоча б озброювали», – переконаний Бадрак.

Мовляв, якби розбудова армії справді була пріоритетом для держави, ми б уже бачили відповідні результати – створення професійного війська та нову техніку, яка справді потрапляє на фронт.

«Адже сьогодні танковий завод, який міг виробляти 600 машин на рік, не може впоратися із виконанням зовнішнього контракту і постачати хоча б п‘ять танків у війська. Це фактично система безвідповідальності», – зазначив він.

Тож, на думку експерта, у державі немає системи відповідальності. Управління сектором безпеки та оборони проходить у «ручному режимі», як це було ще на початку війни – у 2014 році. Тож такий підхід дуже гальмує усі операції.

Адже приватні компанії могли б розвивати фронт. Зокрема, є багато військових технічних розробок. Однак держава просто не може надати цим підприємствам чіткі гарантії закупівель.

«Ми створили «Лігу оборонних підприємств», де майже сорок фірм – приватного сектору. Там люди хочуть вкласти ресурс, якщо б були гарантії закупівлі. Наприклад, маємо виробника та розробника безпілотного комплексу «Фурія». Потреба у цій техніці складає 200-250 одиниць. Він уже готовий, потрібно лише знайти ресурси, вкласти кошти і створити необхідну кількість безпілотних апаратів. Але держава просто не може надати гарантію. Як можна в таке вкладати кошти?», – наголосив Бадрак.

Тож, на його думку, саме через це маємо «недостачі по всьому фронту». 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців
15:02
Ціна на газ для населення залишиться незмінною до травня 2025 року
14:06
Захід нарешті помітив російських терористів у рясах
13:59
ДП "Документ" тимчасово не видає документи за кордоном
12:03
Сергій Удод ("Гудвін"): Як організувати ефективну медслужбу в батальйоні
11:03
Звичайне шахрайство: жителі "хрущовки" з Нетішина переказали понад 3,6 млн грн партії "Слуга народу" - Рух "Чесно" викрив мережу фіктивних донорів партії влади

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]