Нацполіція відмовляється від автоматів Калашнікова

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна поліція вирішила відмовитися від використання автоматів Калашнікова і закупити натомість німецькі пістолети-кулемети МР5.

Про це в інтерв’ю газеті “Сегодня” розповів глава Нацполіції Сергій Князєв, передає Новинарня.

“У нас амбітна мета — на 90% відмовитися від традиційних автоматів Калашніова, пістолетів Макарова, ТТ, замінивши їх сучасною європейською зброєю. Непрофесіонали часто запитують, чи виправдано це, зважаючи на значні запаси АКМ і боєприпасів до них. Відповідаю: виправдано. І вже ухвалене рішення про закупівлю німецьких пістолетів-кулеметів МР-5, якими буде забезпечено кожен патрульний наряд”, — сказав він.

Князєв підкреслив, що МР-5 найкраще підходить саме для поліцейських функцій.

“Простіше кажучи, автомат Калашнікова створювався для військових, щоби вбивати. У поліції інші завдання. Перед нами не вороги, а правопорушники. Наше завдання — зберегти життя злочинця і зберегти власне”, — наголосив глава Нацполіціі.

Він також зазначив, що підрозділи поліції в зоні операції Об’єднаних сил не переходитимуть на оснащення німецькими пістолетами-кулеметами.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com