Нацрада проти «112 Україна»: апеляційний суд не задовольнив вимогу каналу

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Шостий апеляційний суд не задовольнив скаргу п’яти регіональних компаній, які мовлять під емблемою каналу «112 Україна» щодо заборони Національної ради з питань телебачення і радіомовлення ухвалювати рішення про подовження їм ліцензії.

Про це повідомляє пресслужба суду 16 вересня, зазначає Радіо Свобода.

За даними суду, справу розглядала колегія у складі судді-доповідачки Любові Костюк та суддів Наталії Бужак та Олени Пилипенко. Скаргу подали компанії «ТВ Вибір», «Новий Формат ТВ», «Аріадна ТВ», «Партнер ТВ» та «Лідер ТВ» на ухвалу Окружного адміністративного суду Києва від 22 липня 2019 року.

Як пояснюють у суді, в жовтні 2018 року Окружний адміністративний суд в рамках забезпечення позову заборонив Нацраді ухвалювати рішення про відмову в продовження терміну дії ліцензії за результатами розгляду заяви про таке подовження до набрання судовим рішенням у справі законної сили. Позов п’яти компаній проти Нацради стосувався «протиправної бездіяльності» регулятора.

Згодом, 6 грудня, суд також зупинив провадження № 826/16516/18 до того, як набере чинності його ж рішення про анулювання ліцензій цих компаній.

22 липня Окружний адміністративний суд скасував власну заборону Нацраді ухвалювати рішення про скасування ліцензії компаніям, які мовлять під емблемою «112 Україна». Через це позовники звернулися з апеляційною скаргою до Шостого апеляційного суду.​

Таким чином, Шостий апеляційний суд залишив рішення ОАСК без змін.

Зі свого боку, на «112 Україна» висловлюють побоювання, що «вже найближчим часом, 19 чи 26 вересня» Нацрада може припинити мовлення телеканалу.

19 вересня має відбутися засідання Нацради, на якому планують розгляд питання про результати позапланових виїзних перевірок компаній за ліцензіями на багатоканальне мовлення. Регулятор запросив преставників компаній-позовників взяти участь у засіданні.

5 вересня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення повдіомила про намір звернутися до суду щодо припинення ліцензії каналу NewsOne.

Телеканал «Ньюзван», як і канали «112 Україна», а пізніше і «Zik», протягом кінця минулого і нинішнього років купив Тарас Козак, соратник Віктора Медведчука – лідера проросійської організації «Український вибір» і голови політради проросійської партії «Опозиційна платформа – За життя», кума президента Росії Володимира Путіна. Група журналістів і громадських діячів назвала це «повзучою окупацією українського медіапростору Росією».

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення 9 липня вирішила провести позапланову виїзну перевірку телеканалу «NewsOne» через спершу озвучений, але потім скасований намір провести телеміст із російським телеканалом «Россия-24».

А низка організацій правого спрямування провела 8 липня акції протесту під будівлею офісу президента України і самого телеканалу з вимогою закрити «NewsOne».

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]