Нацрада з питань антикорупційної політики президента Зеленського не збиралася з липня 2019 року

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна рада з питань антикорупційної політики, яку президент Володимир Зеленський перезапустив в червні минулого року, зібралась на засідання всього один раз в липні 2019 року.

Про це повідомляє голова експертної організації StateWatch Гліб Канєвський з посиланням на листи Офісу Президента та коментар колишнього генерального прокурора Руслана Рябошапки. 

За даними Департаменту документального забезпечення ОПУ в реєстраційно-довідковій базі вхідної та вихідної службової кореспонденції відсутні протоколи засідань даної Нацради. 

В червні 2019 року до складу Національної ради увійшли представники експертних неурядових організацій, бізнесових асоціацій, керівники антикорупційних та інших профільних органів влади тощо. 

Згідно з чинним Указом Президента Володимира Зеленського Нацраду з питань антикорупційної політики формально досі очолює Руслан Рябошапка. Також туди входять Максим Нефьодов, Олександр Данилюк, Сергій Верланов та багато інших осіб, які вже не обіймають державні посади.

"Нацрада з антикорупції може бути ефективним інструментом вироблення політики. Як приклад, за результатами першого засідання було вирішено питання із запуском роботи Антикорупційного суду, із відновленням відповідальності за незаконне збагачення, із перезапуском НАЗК, а також внесено зміни до КПК, якими усунено низку перешкод у швидкому і ефект розслідуванні", - так прокоментував StateWatch ідею перезапуску Нацради Рябошапка.  

Колишній Генпрокурор зауважує, що відсутність роботи Нацради зараз може означати те, що реальна антикорполітика не в пріоритеті у Президента Володимира Зеленського та його офісу.

Відповідно до Положення про Нацраду - це консультативно-дорадчий орган, який регламентується та контролюється Президентом України.  

ЇЇ завданням є удосконалення антикорупційної стратегії, аналіз стану запобігання корупції та поліпшення координації між антикорупційними органами.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]