НБУ відреагував на прогноз про можливе падіння гривні до 40,8 за долар

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національний банк 12 липня оголосить оновлений прогноз подальшого розвитку макроекономічної ситуації в Україні в залежності від прогресу в співробітництві з Міжнародним валютним фондом.

Про це повідомили в прес-службі регулятора, коментуючи презентацію з прогнозованою за відсутності нових траншів МВФ девальвацією гривні до кінця року до 31,8 грн / дол., а в разі ще й падіння цін на метал - до 40,8 грн / дол., передає УНІАН.

«Оновлений прогноз, який буде відображати актуальний бачення Національного банку щодо подальшого розвитку макроекономічної ситуації, в тому числі в залежності від прогресу в співробітництві з МВФ, буде оприлюднено під час прес-брифінгу з монетарної політики 12 липня і детально опублікований в інфляційних звіті 19 липня» , - йдеться в коментарі.

Відзначається, що Нацбанк розглядає різні сценарії розвитку ситуації, щоб приймати найбільш ефективні рішення і захищати економіку від потенційних ризиків, визначаючи базовий сценарій, який має найбільш високу ймовірність реалізації.

Також в НБУ нагадали, що за підсумками останньої дискусії комітету з монетарної політики регулятор розглядає два різні сценарії в залежності від подальшої співпраці з МВФ, найбільш ймовірний з яких передбачає продовження реформ і співпраці з Фондом.

У той же час, як пояснили в НБУ, регулятор вивчає і потенційні, але менш імовірні альтернативні прогнозні сценарії, в основу яких закладено припущення про відсутність реформ і фінансової підтримки офіційних кредиторів в комбінації з іншими факторами, включаючи зміну ситуації на зовнішніх ринках.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com