Не вчителям та медикам: уряд до другого читання бюджету збільшив видатки на ВР, МВС та ОГПУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Кабінет Міністрів у проєкті держбюджету, запропонованому до другого читання, передбачає збільшення видатків на апарати Верховної Ради та Міністерства внутрішніх справ, а також на Офіс генпрокурора. 

Про це повідомлє видання #Букви.

Як  сповіщалося  раніше, 26 листопада Кабінет Міністрів погодив доопрацьований проєкт Державного бюджету на 2021 рік, тепер законопроєкт передали до Верховної Ради.

Впродовж доби на сайті Ради з’явився доопрацьований документ та додатки до нього. Згідно з ними, витратна частина держбюджету на 2021 рік до  другого читання була зменшена на 2,779 трлн гривень — з 1,35 трлн до 1,347 трлн гривень.

При цьому було значно скорочено витрати на, до прикладу, на Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України (на 1,3 млрд), Міністерство освіти та науки (1,24 млрд), Міністерство соцполітики (8,123 млрд) тощо.

На деякі інші статті витрати навпаки пропонується збільшити. Так видатки на Апарат Верховної Ради передбачено збільшити на 247 млн гривень — з 2,29 млрд до 2,535 млрд гривень.

Витрати на Офіс генерального прокурора пропонується збільшити на 2,034 млрд — до 11,54 млрд гривень.

Значне збільшення видатків (797 млн гривень) пропонується і на Апарат Міністерства внутрішніх справ України. Загалом за цією статтею тепер передбачені витрати 14,9 млрд гривень

У вересні парламент підтримав проєкт державного бюджету в першому читанні.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com