Нефьодов про своє звільнення: Контрабандисти дійшли до ОП і пообіцяли Зеленському мільярд на дороги

|
Версия для печатиВерсия для печати

Ексглава Держмитслужби Максим Нефьодов розповів, чому його звільнили з посади.

Фрагмент інтерв'ю виданню The Page ексглава Держмитслужби опублікував на сторінці в мережі Facebook.

"Особливо красиво виглядають ці дві цитати поруч. Я розповідаю, чому мене звільнили з митниці. А міністр фінансів каже, що "чомусь" від згортання реформи митниці грошей не стало більше - і тепер як в анекдоті: "Тату, ти будеш менше пити? Ні синку, ти будеш менше їсти!". Пан Марченко повернув на митницю всіх контрабандистів, з якими ми боролися, і тепер каже, що варто нам з вами готуватися до "вегетаріанського меню", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, відповідаючи на питання, чому його звільнили, Нефьодов сказав: "Якщо говорити дуже просто, то контрабандисти дійшли до Офісу Президента і пояснили, що реформа це так довго, складно, незрозуміло, простий народ це не оцінить тощо. А зараз можна повернути міцних господарників і вони в ручному режимі зберуть додатковий мільярд президенту на дороги. А ось цих всіх реформаторів краще заховати. Ну, результат був очікуваний - тепер ні реформи, ні грошей".

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com