Неосвічене хамло-"слуга народу - журналісту: "Хто ви така, щоб мене перевіряти?!"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Нардеп від "Слуги народу" Микола Тищенко не зміг відповісти на питання журналіста, тому порадив їй "попити води" і додав, вона не має права його перевіряти.

Про це йдеться у Twitter "Радіо Свобода".

Журналіст запропонувала Тищенку і його колезі Артему Культенку пройти невеликий тест на знання міністрів, за призначення яких вони голосували.

"Слуги народу" не змогли відповісти на питання, хто зараз очолює Міністерство охорони здоров'я.

 "Дівчино, ви сьогодні це питання задавали 50 разів усім моїм колегам. Для чого ви це робите, яка ваша ціль?" - спитав Тищенко.

Журналіст пояснила, що багато людей закидають "Слугу народу", що вони голосують, але не читають, за що голосують. А оскільки нардепи нещодавно призначали новий уряд, то мали б знати, кого ж вони підтримували.

На це Тищенко набрав у склянку води і сказав: "Попийте водички, вам корисно".

Культенко заявив, що "з радістю давав би коментарі журналістам", але не розуміє, навіщо йому ставлять такі питання.

Нардепи запевняли, що читають закони, тому журналіст сказала, що хоче це перевірити.

"А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?", - сказав Тищенко.

Журналіст сказала, що вона представник ЗМІ, і що завдання ЗМІ контролювати владу. Тищенко на це нічого не відповів, а просто пішов.«Слуги народу» Микола Тищенко та Артем Культенко, здається, не люблять відповідати на запитання журналістів Радіо Свобода.Вбудоване відео

Раніше Тищенко нахамив журналістці через питання про Іловайську трагедії.

Він не зміг відповісти на запитання журналістки про Іловайську трагедію і нахамив їй. З цього почався його перший робочий день в якості народного депутата Верховної Ради України. Про це пише видання Inforesist.

29 серпня в Україні – День пам'яті захисників і народні депутати зібралися перед першим засіданням Верховної ради біля Стіни пам'яті полеглих за Україну, щоб віддати їм шану. На заході був присутній також Микола Тищенко, який був обраний до парламенту від партії "Слуга народу". До нього підійшла журналістка та запитала, чому перший робочий день нової Верховної Ради важливо починати саме звідси.

"Тому що це приклад для всіх, що ми прийшли працювати і змінювати країну. І в перший день ми прийшли віддати данину поваги сім'ям загиблих воїнів, героїв, і тільки так – героїв", - відповів Тищенко.

Журналістка перепитала нардепа, чи пам'ятає він, що сталося в Україні п'ять років тому в цей день.

"Так, це пам'ятає вся країна і це ще дає нам можливість зрозуміти...що ми прийшли змінювати країну", - додав Тищенко.

А ось на уточнююче питання, чому президент призначив День пам'яті захисників саме на 29 серпня, народний депутат відповісти не зміг і сказав, що це питання потрібно поставити Володимиру Зеленському. Журналістка спробувала знову уточнити, чи пам'ятає Тищенко те, що сталося п'ять років тому, але нардеп почав обурюватися.

"Ми всі пам'ятаємо і тому ми тут. Спасибі", - сказав Тищенко і поспішив піти, але тут же повернувся, щоб висловити свою думку про питання.

"Мені що два роки? Я..я більше до вас не підійду. Мені ж не два роки, а питання ви задаєте, як дворічному хлопчику. Це був перший і останній раз, коли я з вами розмовляв", - пригрозив Тищенко журналістці і пішов.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]