Нова глава Єврокомісії: З Росією треба говорити з позиції сили

|
Версия для печатиВерсия для печати

Призначена главою Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн виступає за збереження санкцій щодо Росії. При цьому ЄС і США повинні краще взаємодіяти, вважає ексміністерка оборони ФРН.

Обрана Європарламентом головою Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн (Ursula von der Leyen) виступає за збереження санкцій щодо Росії, передає Deutsche Welle. "Кремль не прощає слабкості. Тож з позиції сили ми повинні зберігати санкції щодо Росії", - заявила ексміністерка оборони ФРН в інтерв'ю виданню Die Welt, витяги з якого опубліковані у четвер, 18 липня. Паралельно до цього Росії треба пропонувати діалог, додала фон дер Ляєн.

Ексміністерка оборони ФРН засудила політику Росії минулих років. "Доволі довго ми спостерігаємо ворожу поведінку Москви. Достатньо порушень міжнародного права, як от анексії Криму і розколу Європи настільки, наскільки це можливо", - пояснила фон дер Ляєн.

Водночас німецька політикиня висловила задоволення, що Захід реагує на провокації. "Ми, європейці, станемо кращі у викритті дезінформаційних кампаній Росії та у поводженні з фейковими новинами у соціальних медіа, - сказала глава Єврокомісії, яка заступить на посаду 1 листопада. - Це наш привілей як демократії відповідати на виклики прозорістю, вільною пресою та відкритими дебатами".

Фон дер Ляєн також закликала США до спільних з ЄС дій. "Хочу сприяти тому, щоб наші американські друзі ніколи не забували, що ми сидимо по один бік столу", - пояснила вона і виступила за те, щоб США та ЄС краще взаємодіяли і виступали проти спільних противників, а не один проти одного.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com