Нове Відео-звернення Зеленського: мережа бурхливо реагує

|
Версия для печатиВерсия для печати

Володимир Зеленський випустив новий ролик, в якому закликав українців об'єднуватися перед виборами 2019. Кандидат в президенти опублікував на сторінці у Facebook відео тривалістю в одну хвилину, яке зібрало велику кількість переглядів та бурхливі коментарі користувачів мережі.

На кадрах показані люди, які стоять по різні боки проїжджої частини.

"Це ми. Ті, кого поділили на правильних і неправильних. На малоросів і вишиватників. Тих, кого називають бидлом, клоунами, хохлами. Але ми - це українці. На Заході, на сході, півночі, півдні та у центрі. І ми втомилися стояти на місці, чекаючи, поки закінчиться ця епоха. Епоха жадібності, бідності, брехні", - звучить голос Зеленського за кадром під музику.

Коли на світлофорі з'являється зелене світло, люди йдуть назустріч один одному та обіймаються.

"Тому ми робимо це разом, україномовні й російськомовні, заможні і безробітні. Ті, хто захищає Україну і ті, кого змусили шукати щастя за кордоном. Ми різні, але такі однакові. Об'єднаємося, щоб рухатися вперед", - каже кандидат у президенти.

Після цього на першому плані попереду людей з'являється Зеленський, який розповідає, що 21 квітня - у день другого туру виборів президента - "вибір тільки один - минуле, або майбутнє".

 

Відео закінчується написом "Кінець старої епохи 21 квітня 2019".

Ролик викликав у користувачів мережі неоднозначну реакцію. Описуючи свої враження про нього коментатори виходять з власних політичних уподобань. У той же час багато з них сходяться в тому, що Зеленський міг би вийти у прямий ефір для "живого" спілкування, а не публікувати записані ролики.

На фото: Володимир Зеленський (скрін з відео); відео: facebook.com/zelenskiy95

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com