Інтерпол відмовився шукати викрадачив і вбивць кримського татарина Аметова (ФОТО ВБИВЦЬ)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Інтерпол відмовився оголошувати в розшук трьох підозрюваних у вбивстві кримчанина Решата Аметова, закатованого у 2014 році.

Про це повідомив прокурор Автономної республіки Криму Ігорь Поночовний виданню "Українська правда".

"Прокуратура АР Крим звернулася із відповідним запитом до Департаменту міжнародного поліцейського співробітництва Інтерполу для оголошення підозрюваних у міжнародний розшук та виставлення "червоних карток". Інтерпол, відмовивши в оголошенні у розшук підозрюваних, послався на заборону здійснення будь-якого втручання в діяльність політичного, воєнного релігійного або расового характеру, а також посилаючись на те, що використання каналів і можливостей організації не можливо у справах щодо створення та участі в не передбачених законом збройних формувань" - сказав прокурор.

Нагадаємо, що 10 вересня прокуратура АРК повідомила, що слідство встановило трьох викрадачів кримського татарина Аметова.

Ними виявилися 2 бійці незаконної "Самооборони Криму", Олександр Баглюк і Олександр Руденко, які діяли під керівництвом колишнього військовослужбовця Збройних Сил Російської Федерації Євгена Скрипника.

 
 
 
 
 
 
 

Нагадаємо: 3 березня 2014 року Решат Аметов вийшов на одиночний пікет у Сімферополі проти анексії Криму. Троє людей вивели його у невідомому напрямку. Після цього на зв'язок Решат більше не виходив.

15 березня Аметова знайшли мертвим у селищі Земляничне Білогірського району АРК. На тілі чоловіка були численні ознаки катування, голову було обв'язано скотчем, а поряд з ним лежали наручники.

4 листопада 2014 року російські слідчі закрили справу про вбивство Аметова, бо "особа, що підлягає притягненню в якості обвинувачуваного, не встановлена".

Решату Аметову присвоєно звання Героя України посмертно.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com