Обережно, фейки: МОЗ України закликає медзаклади перевіряти всі підозрілі листи

|
Версия для печатиВерсия для печати

 У Центральну міську лікарню ім. Титова, що у Лисичанську Луганської області,  надійшов сфабрикований лист начебто від Луганської ОДА з дорученням провести підготовчі заходи у зв'язку із впровадженням воєнного стану. МОЗ України закликає медзаклади по всій країні бути пильними і перевіряти кожен підозрілий лист.

Про це йдеться в повідомленні МОЗ.  

Воєнний стан є правовим режимом, вперше запровадженим у 10 областях України, тому саме аспекти, пов’язані з ним, можуть стати предметом для маніпуляцій і провокацій з боку ворожих до Української держави організацій.

Провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень. Такі листи можуть направалятися як в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу.

Міністерство охорони здоров’я передає всю інформацію про інцидент до Генерального штабу України, Служби безпеки України, а також Міністерству інформаційної політики для оперативного удосконалення спільного механізму протидії інформаційним операціям в умовах воєнного стану.

Що робити, якщо у медзаклад або керівний структурний підрозділ охорони здоров’я надійшов лист про заходи у зв’язку з воєнним станом:

  1. перевірити легітимність листа, передусім - зателефонувати до органу або установи, з якої надійшов такий лист, і перевірити, чи дійсно такий лист є справжнім зверненням;
  2. у разі виявлення підробки - повідомити МОЗ України: надіслати електронного листа на адресу mob.moz.98@gmail.com, у темі листа зазначити “Воєнний стан-фейк-область”.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com