Облгази Фірташа з дозволу Кабміну наростили мільярдні борги перед Нафтогазом

|
Версия для печатиВерсия для печати

Як попереджав у січні поточного року голова правління «Нафтогазу» Андрій Коболєв, урядова постанова №951 конвертує газові субсидії населенню у «можливості для виводу грошей як з «Нафтогазу», так і з державного бюджету України». Через два місяці це «пророцтво» чиновника збулося.

Про це повідомляють «Наші гроші».

Облгаззбути за півтора місяці цього року наростили борги перед «Нафтогазом» більше ніж за весь минулий рік – 11,34 млрд грн з 9 січня по 27 лютого 2018 року проти 10,45 млрд грн за весь 2017 рік.

Особливо відзначились облгази «Регіональної газової компанії» Дмитра Фірташа, чиї борги за півтора місяці цього року зросли на 8,07 млрд грн. Це у 1,17 раза більше від усього минулорічного приросту 6,88 млрд грн.

Нефірташівські облгази теж наростили борги, але значно менше – на 3,26 млрд грн. у 2018 році проти минулорічних 3,56 млрд грн., тобто темпи приросту поки що менше одиниці – 0,92.

 Керівник «Нафтогазу» пов’язував це зростання боргів зі зміною схеми розрахунків по субсидіям населенню, зробленою постановою уряду. Постанова №951 була прийнята ще у листопаді 2017 року, але вона була введена в дію з 1 січня і саме з того моменту обгази різко збільшили темпи накопичення боргів перед «Нафтогазом».

Однією з новел урядової постанови став дозвіл облгазам використовувати кошти, отримані у вигляді субсидій, не тільки для розрахунків з «Нафтогазом», а й з іншими контрагентами.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com