Обвинувачених кандидатів у нардепи Полякова та Розенблата чекають у Печерському суді

|
Версия для печатиВерсия для печати

Обвинувачених у корупції кандидатів у народні депутати Полякова та Розенблата чекають у Печерському суді.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної Прокуратури України.

12 вересня у Печерському районному суді Києва слухатиметься так звана “Бурштинова справа”, фігурантами якої, серед інших, є кандидати в народні депутати Максим Поляков та Борислав Розенблат. Кримінальне провадження відкрите 28 листопада 2016 року за фактом одержання неправомірної вигоди за сприяння іноземній компанії в здійсненні видобутку бурштину в Україні. Зазначимо, що досудове розслідування у справі тривало близько двох років.

“Відповідно, народні депутати України Розенблат Б.С. та Поляков М.А. мають статус обвинувачених у вказаному провадженні”, – нагадали у САП, додавши, що обвинувальний акт розглядається тепер вже у Печерському районному суді міста Києва.

За даними САП, підготовче судове засідання у справі відбулося 5 червня цього року. Втім, ані Поляков, ані Розенблат до суду не з’явилися.

Через це прокурором САП було заявлено клопотання про накладення грошового стягнення на обвинуваченого Полякова М.А. Але воно судом задоволено не було, розповіли у прокуратурі. Зазначається, що підготовче судове засідання відкладено до 12.09.2019.

Додамо, що сьогодні обоє фігурантів кримінального провадження знов балотуються до Верховної Ради. Максим Поляков є кандидатом у народні депутати по 101-му окрузі у Кіровоградській області, а Борислав Розенблат – по 62-му окрузі у Житомирській області.

Нагадаймо, Борислав Розенблат наголосив, що у разі виграшу в суді він перерахує усі кошти для будівництва доріг у Житомирі.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com