Оксана Сироїд очолила Політичну партію «Об’єднання «Самопоміч» замість Садового

|
Версия для печатиВерсия для печати

Новою лідеркою «Самопомочі» стала відомий політик та юрист, колишня віце-спікерка Верховної Ради України Оксана Сироїд. Відповідне рішення увалив XX з’їзд Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч», який відбувся у суботу, 19 жовтня, у Києві. 127 делегатів проголосували за таке рішення, 3утрималися.

Як повідомляє пресслужба «Самопомочі», за словами Оксани Сироїд, станом на сьогодні є декілька ключових викликів,які стоять перед нею та усією партією.«Наше головне тактичне завдання зараз – знайти слова і способи їх донесення, щоб люди нас почули і зрозуміли. А наша мета дуже чітка –повернутися до центру ухвалення рішень в українській політиці. Бо ми знаємо як. Треба лише вірити і робити», – наголосила політик.За словами Оксани Сироїд, саме місцеві вибори мають стати тим фундаментом, який допоможе «Самопомочі» повернутися до великої політики.

«Йдучи на вибори, Ми запропонуємо стратегію розвитку великих міст і обласних центрів, а також стратегію розвитку ОТГ», – додала новообраний лідер партії.Оксана Сироїд також подякувала колишньому лідеру «Самопомочі» Андрію Садовому за роки плідної роботи. Андрій Садовий після складання своїх повноваження залишився членом партії.

«Я сім років віддав керівництву «Об’єднанням «Самопомочі», і це одні з найкращих років мого життя. І я лишаюся в партії, я буду активним членом «Самопомочі». Я думаю, принесу більше користі, допомагаючи вам. Мені важлива перемога кожного з вас», – наголосив Андрій Садовий під час виступу на з’їзді.Нагадаємо, Оксана Сироїд – колишній народний депутат та заступниця голови Верховної Ради України VIII скликання. Оксана Сироїд разом з колишнім командувачем збройних сил США в Європі генералом Беном Годжесом є співзасновницею Львіського безпекового форуму. Також вона викладає в Київській школі економіки та Національному університеті«Києво-Могилянська Академія». На парламентських виборах 2019 року увійшла до першої п’ятірки кандидатів у народні депутати від Політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com