Окупанти продовжують перешкоджати роботі місії ОБСЄ на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

У четвер, 26 березня, бойовики російських збройних формувань на Донбасі знову заборонили патрулям СММ ОБСЄ доступ на окуповану територію на трьох блокпостах у Донецькій області та одному – на Луганщині.

Про це повідомляється в оперативному звіті СММ ОБСЄ № 5/2020, передає Укрінформ.

"26 березня члени збройних формувань знову не пропустили патрулі Місії до непідконтрольних урядові районів офіційними дорожніми коридорами: тричі в Донецькій області та один раз у Луганській області", - йдеться у звіті.

Так, близько 9:35 на блокпості російських збройних формувань південніше мосту поблизу Станиці Луганської один з бойовиків не дозволив пішому патрулю СММ у складі чотирьох співробітників пройти на окуповану територію районів, посилаючись на "накази від керівництва".

Приблизно о 10:10 на блокпості неподалік н. п. Верхньошироківське (непідконтрольний урядові, 85 км на південь від Донецька) троє членів російських збройних формувань (двоє з яких, судячи з усього, були озброєні) заборонили патрулю СММ у складі шести співробітників, які на двох автомобілях їхали з підконтрольної урядові території, проїзд до окупованих районів. Причину заборони взагалі не пояснили.

Близько 10:14 на блокпості біля Горлівки (непідконтрольна урядові, 38 км на північний схід від Донецька) двоє озброєних бойовиків так само заборонили проїзд патрулю СММ у складі шести співробітників на двох автомобілях, пояснивши це "обмеженнями у зв’язку з карантином".

Приблизно об 11:35 на блокпості поблизу н. п. Оленівка (непідконтрольний урядові, 23 км на південний захід від Донецька) озброєний бойовик заборонив патрулю місії (шість осіб на двох автівках) проїзд до окупованих районів, мотивуючи це тим, що "пункт пропуску закритий через COVID-19".

"Такі обмеження свободи пересування Місії через лінію зіткнення перешкоджають виконанню її мандата по всій країні", - зазначили в СММ ОБСЄ.

Голова ОБСЄ, прем'єр-міністр Албанії Еді Рама та генсек організації Томас Гремінгер висловили глибоку стурбованість з приводу заборони доступу та наголосили, що спостерігачі повинні продовжувати свою діяльність у непідконтрольних уряду районах, у тому числі для контролю за поширенням коронавірусу.

Заборона у доступі СММ відбулася на тлі повідомлень про те, що в окупованих Росією районах Донбасу спостерігається масове зараження населення коронавірусом, що, втім, приховується окупаційними адміністраціями "ДНР" та "ЛНР".

«Аргумент»

 

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:52
Єрмак увійшов до списку 100 найвпливовіших людей від Time, Зеленського там немає. Це закономірно, так, Коломойський?
20:00
У четвер в Україні сухо тільки на південному сході
18:05
Роздраконена економіка. Кризу в Китаї не подолати без повернення до курсу реформ
17:39
Заробляють як на наркотиках: Gazeta Wyborcza про тютюнову мафію в Україні
17:06
НАБУ оголосило у розшук екснардепа Руслана Демчака
16:03
Близько 650 тис. чоловіків призовного віку незаконно виїхали з України від початку повномасштабної війни - Politico
15:01
росія виводить своїх "миротворців" із Нагірного Карабаху
14:37
Ракетний удар по Чернігову: 14 загиблих, понад 60 постраждалих, 6 зниклих безвісті
13:45
Дякуємо СБУ за "спецперевірку": ексрегіонал та "антимайданівець" Волошенков влаштувався в Агенцію оборонних закупівель. Він - син генерала СБУ
12:11
Закупівля неякісних бронежилетів для ЗСУ по завищених цінах: справу Шаповалова та Хмельницького передали до суду

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]