Окупанти продовжують перешкоджати роботі ОБСЄ на Донбасі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 На окупованих територіях Донбасу доступ спостерігачів ОБСЄ до окремих районів залишається обмеженим.

Про це йдеться в опублікованому в понеділок звіті СММ ОБСЄ в Україні, зазначає Укрінформ.

"17 серпня на блокпості збройних формувань неподалік н. п. Кремінець (непідконтрольний урядові, 16 км на південний захід від Донецька) троє озброєних членів збройних формувань поводилися агресивно в бік команди СММ, викрикуючи в бік спостерігачів та демонструючи свою зброю, а згодом не пропустили патруль місії через блокпост. Вони сказали спостерігачам звертатися з питаннями до керівництва збройних формувань", - йдеться у звіті.

Крім того, 17 серпня двоє бойовиків відмовили патрулю місії у проїзді через блокпост приблизно за 600 м на північ від н. п. Заїченко (непідконтрольний урядові, 26 км на північний схід від Маріуполя) на захід у напрямку н. п. Пікузи (непідконтрольний урядові, 23 км на північний схід від Маріуполя), а також на південь у напрямку н. п. Саханка (непідконтрольний урядові, 24 км на північний схід від Маріуполя), "посилаючись на проведення в цьому районі робіт із розмінування".

Також 17 серпня на блокпості на захід від н. п. Верхньошироківське (непідконтрольний урядові, 29 км на північний схід від Маріуполя) бойовик російських окупаційних військ відмовив патрулю місії у проїзді до непідконтрольних урядові районів.

"18 серпня у двох випадках на блокпості західніше Верхньошироківського двоє озброєних членів збройних формувань відмовили команді місії у проїзді до непідконтрольних урядові районів. У першому випадку вони посилалися на "накази від органів влади з міркувань безпеки", а в другому — на "інженерні роботи в цьому районі", - повідомили в СММ ОБСЄ.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com