Останню вільну ділянку 19 га в Ірпені намагаються забудувати багатоповерхівками

|
Версия для печатиВерсия для печати

29 травня 2018 року на сесії міської Ірпінської ради вирішуватиметься питання, унаслідок якого вщерть переповнене місто отримає додатково ще близько 10 тисяч новоселів.

Нагадаємо, упродовж декількох останніх років кількість мешканців міста Ірпінь зросла вдвічі, при цьому назріває інфраструктурний та енергетичний колапс, оскільки старі комунікації не витримують навантаження, а кількість шкіл і садочків лишається на тому ж рівні, що й до активної забудови.

Рік тому, 18 травня 2017 Ірпінською міською радою було надано дозвіл ТОВ “ПРОМОЕНЕРДЖІ” на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств в м. Ірпінь, вул. Соборна, 152.  Ринкова вартість зазначеної території понад 21 млн. доларів США.

За інформацією директора компанії “ПравоЕксперт” Сергія Гапона, надання ТОВ “ПРОМОЕНЕРДЖІ” дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки площею 42 га здійснено з порушенням вимог ст.ст. 124, 134 Земельного кодексу України. До цього земельна ділянка перебувала у користуванні ВАТ "Перемога", який на сьогодні перебуває в стадії банкротства.

Варто зазначити, що серед засновників ТОВ "ПРОМОЕНЕРДЖІ" Пуставська Галина, Глова Роман та Співак Володимир, особу якого пов'язують з Ірпінським мером. За інсайдерською інформацією Пуставська Галина Володимирівна - є підставна особа Пікулика Олександра Борисовича (забудовник ЖК "Центральний" та ЖК "Центральний-2"), Глова Роман Миколайович - Оверка Ігоря Івановича.

Переможцем торгів лоту, розташованого за адресою: вул. Соборна (III Інтернаціоналу), 152, м. Ірпінь, Київська обл., визнано ТОВ “ПРОМОЕНЕРДЖІ” (код за ЄДРПОУ 40858144) (протокол електронних торгів № UA-EA-2017-03-29-000002-a) — вартість лоту 20 млн. Грн.

Зазначимо, засновником та директором товариства, на момент перемоги на вказаних торгах та сплати грошових коштів, являлася малозабезпечена особа з  м. Житомира, яка фактично працює шкільною медсестрою та проживає в гуртожитку. Більше того, товариство взагалі не здійснювало господарську діяльність.

Враховуючи вищевикладене та той факт, що підприємство фактично господарську діяльність не здійснювало є обґрунтована підозра що у такий спосіб здійснювалася легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК України).

На разі ж, питання забудови території, яку Ірпінський мер Карплюк офіційно анонсував як місце під IT-парк уже включено до поряду денного сесії місцевої ради питання щодо затвердження ДПТ, яке передбача багатоквартирну забудову.

Орієнтовна площа території, згідно детальному плану території близько 19 га, на яких планується побудувати дванадцять 9-поверхових будинків. За словами місцевого активіста Андрія Поліщука, покупці квартир в Ірпені стають заручниками яскравих і оманливих рекламних постерів, які обіцяють життя в “затишному зеленому місті”.

Враховуючи середньостатистичний показник для планування, приміром, в тій же поймі р. Ірпінь 6633 особи на 15 га, то кількість мешканців 19 га — це десь 8, 5 тис начелення. І це лише в розрахунку 1,5 особи мешканців на одну квартиру, тоді як по факту новоселами здебільшого стають молоді сім'ї з дітьми, то ж реальний показник удвічі перевищує заявлений - становить 3 особи. А це значить, що потенційна кількість мешканців лише цього мікрорайону виросте як мінімум ще на 10 тис. осіб. Це при тому, що єдина “зелена” зона поблизу (мікрорайон БКЗ) вже скоротилась завдяки забудові з 10 га до 2 га, а щільність населення вже давно перевищила норматив навіть міст-мільйонників - сягає 525 осіб/га замість 420 у містах-мільйонниках.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

20:01
У вівторок Україну накриє дощами, вдень до +14 - +19 градусів (МАПА)
19:09
Bloomberg: российские и сирийские наемники Хафтара в Ливии массово дезертируют с передовой
18:10
Міністерства, які об'єднали, знову розділять - Прем'єр
17:55
Згвалтування, знущання і тортури у відділку: стали відомі імена підозрюваних поліцейських (ФОТО)
16:09
Платіжки за електроенергію для населення розділять - Нацкомісія
15:05
Венедіктову зобов’язали відкрити справу про держзраду Медведчука і Ко
15:02
Хроніка ООС на 25 травня: бойових втрат в результаті ворожих обстрілів не зафіксовано
14:35
Реформована Аваковим поліція: через зґвалтування і наджорстокі катування розформували відділок поліції на Київщині
13:34
Аваков створив таємний департамент поліції і запсекретив навіть його функції і повноваження – ЦПК
12:55
Киевский юрист Артем Шамрай торгует адвокатской тайной и связан с криминалитетом - CМИ

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com