От создания ракет на паровой тяге россияне перешли к проекту «венерохода» (не путать с походом к венерологу)

|
Версия для печатиВерсия для печати

Специалисты НПО имени Лавочкина предложили создать в России венероход. Космический аппарат массой чуть более 1 т сможет работать в экстремальных температурных условиях.

Об этом сообщает 1 февраля российское пропагандистское агентство ТАСС.

«Цель проекта — создание венерохода с возможностями движения по грунту Венеры, как у марсохода типа „Кьюриосити“ (американский аппарат. — Ред.) по грунту Марса. Масса венерохода, включая систему входа в атмосферу, систему спуска и посадки составляет 872 кг без запаса, масса венерохода с запасом составляет 1059 кг», — рассказали в НПО.

При этом главной особенностью аппарата станет возможность работы при температуре 500 градусов по Цельсию.

18 января российские разработчики предложили отправлять в космос аппараты с паровыми двигателями. Об этом говорится в совместном докладе сотрудников Института астрономии РАН, НПО имени Лавочкина и СПбПУ имени Петра Великого.

«Аргумент»


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]