OXFAM: мільярдери світу мають більше статків, ніж 4,6 мільярда людей

|
Версия для печатиВерсия для печати

2153 мільярдери світу мають більше багатства, ніж 4,6 мільярда людей, які становлять 60 відсотків населення планети.

Про це йдеться в дослідженні міжнародного об’єднання організацій із боротьби з бідністю Oxfam.

У звіті під назвою Time to care («Час не бути байдужим»), оприлюдненому 20 січня перед засіданням Всесвітнього економічного форуму в Давосі, наголошується, що «сексистські економіки» посилюють глобальну нерівність доходів, а кількість мільярдерів подвоїлася за останнє десятиліття.

Генеральний директор Oxfam India Амітабх Бехар, який цього року в Давосі представлятиме об'єднання, заявив: «Розрив між багатими і бідними не може бути вирішений без цілеспрямованої політики, і надто мало урядів віддані цьому».

Як йдеться у звіті, неоплачена або недооплачена робота жінок і дівчат утричі перевищує внесок у світову економіку, ніж передові технології, йдеться у звіті.

Їхні 12,5 мільярда годин неоплаченої роботи з догляду щодня оцінюються як мінімум у 10,8 трильйона доларів.

22 найбагатших чоловіків світу мають більше статків, ніж усі жінки в Африці, вказано у звіті.

Бехар додав, що «наші розбиті економіки наповнюють кишені мільярдерів і великого бізнесу за рахунок простих чоловіків і жінок».

Міжнародне об’єднання Oxfam традиційно публікує доповідь про бідність напередодні щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі, Швейцарія, що почнеться 21 січня.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com