ОЗХЗ планують наділити правом встановлювати винних в злочинах

|
Версия для печатиВерсия для печати

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) подякувала Нідерландам за запобігання кібератак в квітні 2018 року, за якими стоять співробітники ГРУ РФ і засудила дії Росії.

Подяку висловив гендиректор ОЗХЗ Фернандо Аріас в перший день засідання 89-ї сесії Виконавчої ради Організації, яка розпочалася сьогодні, 09 жовтня.

«Генеральний директор Аріас подякував Нідерландам за успішне запобігання кібератаки на ОЗХЗ», - повідомило в Twitter постійне представництво Великобританії при ОЗХЗ.

Євросоюз, зі свого боку, також представив заяву з засудженням «ворожої кібератаки на ОЗХЗ в квітні».

«ЄС висловлює серйозну стурбованість цією спробою підірвати цілісність ОЗХЗ. Ми засуджуємо подібні дії, які підривають міжнародне право і міжнародні інститути», - йдеться у повідомленні.

Крім того, ЄС підтримав наділення ОЗХЗ атрибутивними функціями, тобто, правом щодо встановлення відповідальних за застосування хімічної зброї. Остаточне рішення з цього питання має бути прийняте в листопаді в ході Конференції держав - учасниць організації.

Ряд західних країн з ініціативи Великобританії продовжують домагатися наділення техсекретаріату ОЗХЗ правом визначати винних у застосуванні хімічної зброї. Однак прогнозовано Росія виступає категорично проти.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com