Під натиском активістів житомирські депутати не виділили земельну ділянку владиці МП

|
Версия для печатиВерсия для печати

На сесії Житомирської міськради 8 листопада депутатам довелося двічі переголосовувати проект рішення по земельній ділянці митрополита УПЦ МП Никодима (в миру Віктор Горенко).

Як повідомляє Житомир.інфо, депутат міської ради Владислав Пучич запропонував відмовити Віктору Горенку у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою. Втім, цю пропозицію навіть не поставили на голосування.

 

Натомість мер Житомира Сергій Сухомлин поставив на голосування пропозицію погоджувальної ради: зняти це питання з розгляду сесії на довивчення, але «за» проголосували усього 12 депутатів.

Вже після розгляду інших рекомендацій, мер поставив на голосування «в цілому» цей проект рішення, але і він не знайшов достатньої підтримки: «за» усього 18 депутатів.

Владислав Пучич закликав повернутись до розгляду цього питання, щоб інші громадяни «не постраждали через одну людину» і депутати усе-таки зняли з розгляду питання щодо земельної ділянки площею 0,331 га на вул. Подільській, 9-б.

Після цього за проект рішення в цілому проголосували 27 депутатів.

Після голосування мер Житомира звернувся до активістів, які підійшли до трибуни, щоб зняти плакат.

«Я думаю, що історія така штука, що деякі активісти ще будуть вибачатись потім перед владикою Никодимом», - сказав Сергій Сухомлин.

«Якщо буде така історія, то я перший вибачусь», - відповів йому на це громадський активіст Павло Кобилінський.

Нагадаємо, на сесії міської ради 27 вересня цього року для вирішення земельного питання митрополита Никодима не вистачило одного голосу.

Як повідомляв Житомир.info, керуючий Житомирською єпархією УПЦ МП митрополит Никодим (в миру Горенко Віктор Васильович) хотів отримати 0,331 га землі біля церкви на житомирському Подолі.

Історія з виділенням цієї землі тягнеться з 2016-го року. Наразі митрополит Никодим намагається отримати шматок ділянки, яку в міської ради просила у власність Житомирська єпархія УПЦ МП.

На початку листопада 2016 року на сайті міської ради був опублікуваний проект рішення сесії, яким передбачалося передати Житомирській єпархії УПЦ МП в постійне користування 0,8666 га землі за адресою: вул. Подільська, 9. Цей проект рішення обурив громадян: на сайті міської ради була зареєстрована петиція, яка набрала необхідні 250 голосів й отримала наприкінці лютого 2017 року відповідь заступника мера Матвія Хренова. Він повідомив, що рішенням міської ради від 11.07.2013 №580 Житомирській Єпархії Української Православної церкви надано дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по вул. Подільській, 9 для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій. Рішення міської ради про передачу в постійне користування Українській Православній церкві Московського Патріархату земельної ділянки по вул. Подільській, 9 не приймалося.

«Аргумент»


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com