Після звинувачення США в Коломойського є два варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа, - Лещенко

|
Версия для печатиВерсия для печати

Звинувачення, висунуті проти Ігоря Коломойського у США, означають кінець його олігархічної імперії і, можливо, тюремне ув'язнення.

Про це пише у Фейсбуці в минулому журналіст і народний депутат, а нині член наглядової ради "Укрзалізниці" Сергій Лещенко.

За даними Лещенка, розслідування проти Коломойського у США почалося з позову, який подав проти нього його колишній партнер Вадим Шульман. На суді за цим позовом свідчення проти Коломойського дав теперішній американський партнер Мордехай Корф - і ФБР після цього зацікавилося аномальною присутністю на ринку нерухомості Клівленда групи компаній "Оптіма", пов'язаної з Коломойським.

Зараз Мін'юст США хоче конфіскувати офісні приміщення в Далласі й хмарочос у Луїсвіллі, що належать Коломойському, зазначає Лещенко.

"За версією американського Міністерства юстиції, це майно було придбано частково з тих 5 млрд, які Коломойський зі спільниками вивели з Приватбанку. А тому вони підлягають конфіскації на підставі порушень федеральних законів і розпоряджень щодо відмивання грошей", - написав Лещенко.

Коломойський найняв високооплачуваного адвоката - колишнього федерального прокурора штату Массачусетс Майкла Саллівана, зазначає Лещенко.

"Як на мене, у Коломойського в цій історії є два вибори - швидкий і довгий кінець. Перший - це варіант Лазаренка. Другий - це варіант Фірташа. І те, і інше не принесе йому щастя, буде коштувати дуже багато грошей, перетворить його на тотально токсичну особу і зробить ізольованим - або в рамках країни, або тюремної камери. Виводити гроші буде ще складніше. Оплачувати адвокатів - ще дорожче. Спілкуватися з кимось - ще обережніше. і те, і інше - це кінець його олігархічної імперії. Питання тільки часу", - підсумував Лещенко.

Як повідомлялося раніше, Міністерство юстиції США звинуватило українського олігарха Ігоря Коломойського у відмиванні мільярдів доларів, виведених із ПриватБанку.

Коломойський заперечує звинувачення і заявляє, що всі інвестиції у США робив з особистих коштів.

Після звинувачення США в Коломойського є 2 варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа, - Лещенко 01
Після звинувачення США в Коломойського є 2 варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа, - Лещенко 02
Після звинувачення США в Коломойського є 2 варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа, - Лещенко 03
Після звинувачення США в Коломойського є 2 варіанти: варіант Лазаренка і варіант Фірташа, - Лещенко 04

«Аргумент»


На цю тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com