Палата представників Конгресу США ухвалила два закони й резолюцію проти РФ та Путіна

|
Версия для печатиВерсия для печати

Палата представників Конгресу підтримала законопроекти, один з яких має стримувати агресивні наміри Кремля, а другий стосується статків Путіна.

Про це йдеться у статусі відповідних документів, опублікованих на сайті Конгресу.

У першому законі ("Кремлівський закон") зазначається, що директор Національної розвідки США повинен у консультації з Держдепом і міноборони не пізніше ніж через 90 днів після набуття документом чинності надати звіт щодо можливих намірів Кремля розпочати військові дії проти країн НАТО.

У звіті має бути прорахована відповідь Кремля на збільшення військової присутності США або НАТО в Східній Європі та на збільшення американської військової допомоги партнерам у регіоні, зокрема на надання додаткової летальної зброї Україні та Грузії.

Документ також має містити інформацію про ймовірні слабкі місця й розбіжності між урядами, які РФ може використати.

У другому законі (“Про прозорість статків Володимира Путіна") йдеться про те, що директор Національної розвідки США повинен не пізніше ніж через 180 днів після після набуття документом чинності підготувати звіт для конгресменів про статки президента РФ (активи, інвестиції, банківські рахунки тощо).

Крім того, Палата представників ухвалила резолюцію, яка засуджує Путіна та його режим за приховування подробиць убивства Бориса Немцова та закликає Москву провести міжнародне незаангажоване розслідування цього злочину, а мінфін разом із Держдепом повинні запровадити санкції (замороження активів та заборона на в'їзд до США) проти ймовірних організаторів та виконавців злочину.

Як повідомлялося, нижня палата американського Конгресу у вівторок переважною більшістю голосів ухвалила проект закону, що на законодавчому рівні заперечує спроби РФ анексувати Кримський півострів.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com