Парламент Литви пропонує відключити російські банки від SWIFT

|
Версия для печатиВерсия для печати

Литовський парламент ухвалив резолюцію, в якій пропонує розширити санкції проти Росії, включно з можливістю відключення російських банків від всесвітньої системи платежів і передачі інформації SWIFT.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Сейму Литви, оприлюдненому у понеділок, 10 грудня, передає агенція "Українські новини".

"Документ, прийнятий Сеймом, закликає до фундаментальних змін у західній стратегії протидії російській агресії, переходу до конкретних дій і вимог щодо Росії", - зазначено у повідомленні.

Зокрема, резолюція литовського парламенту пропонує висунути кілька вимог до Росії. А саме, контроль над Керченською протокою має перейти до Організації об'єднаних націй (ООН), а окуповані Росією території України мають бути передані під управління миротворчої місії ООН. Також Сейм вимагає від Росії звільнення всіх утримуваних нею українських громадян - як політичних в'язнів, так і військовополонених.

У разі, якщо Росія не виконає ці вимоги в найближчому майбутньому або ветує їх через структури ООН, Сейм пропонує запровадити "всеосяжні санкції", які торкнуться російської нафтогазової галузі, а також фінансового сектору - аж до відключення російських банків від системи SWIFT.

Також литовський парламент ухвалив резолюцію, де закликав ЄС і НАТО розширити і поглибити співпрацю з Україною, надати необхідну допомогу у здійсненні реформ для того, щоб у 2027 році вона змогла почати процедуру переговорів про приєднання до ЄС.


В тему:

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com