Парламентські вибори у Молдові: комуністи вперше за 20 років не пройшли до парламенту

|
Версия для печатиВерсия для печати

Партія комуністів Республіки Молдова вперше за останні 20 років не потрапила до парламенту.

Про це свідчать результати виборів, що відбулися в Молдові 24 лютого.

ЦВК Молдови обробив вже 98,18% бюлетенів і комуністи набрали всього 3,78% голосів виборців.

ПКРМ була основною партією, яка керувала Молдовою в період 2001 - 2009 років. В цей же період її лідер Володимир Воронін обіймав посаду президента країни.

Також до парламенту не потрапляє Ліберальна партія, яка набрала всього 1,24% голосів. На парламентських виборах в квітні 2009 року ліберали отримали 13,13% голосів і 15 місць в парламенті.

На дострокових виборах в липні 2009 року ЛП отримала 14,68% голосів і була представлена ​​в парламенті 15 депутатами. На парламентських виборах 30 листопада 2014 року партія отримала 13 мандатів.

Нагадаємо, перше місце з підсумками виборів у Молдові зайняла проросійська партія соціалістів, однак вона не матиме голосів для формування уряду.

На другому місці – блок опозиції ACUM, що об’єднав ключові опозиційні партії, очолювані Майєю Санду та Андреєм Нестасе.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com