Партія «Голос» позивається проти НАЗК через зупинення держфінансування

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Політична партія "Голос" позивається проти Національного агентства з питань запобігання корупції через зупинення держфінансування. 

Про це повідомляє пресслужба ОАСК, зазначає видання #Букви.

Як повідомлялося раніше, торік НАЗК зупинило фінансування двох парламентських політичних партій “Батьківщини” та “Голосу”, надавши роз’яснення з цього приводу. 

Голова партії “Голос” Кіра Рудик заявила, що зупинка держфінансування –   елемент  тиску на незалежну партію. Тепер політсила позивається проти НАЗК.

У позові, поданому до Окружного адмінсуду Києва партія вимагає скасувати наказ НАЗК про припинення державного фінансування.

Також “Голос” вимагає, визнати висновок про результати аналізу фінзвіту партії, на основі якого було ухвалено рішення щодо фінансування, протиправним.

“Представник позивача вважає, що НАЗК під час аналізу вказаного Звіту вийшло за межі своїх повноважень, а підстави для зупинення фінансування партії відсутні”, — інформують в ОАСК.

Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження в адміністративній справі.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com