Партія «Воїни АТО» висунула полковника ССО Кривоноса в президенти

|
Версия для печатиВерсия для печати

Політична партія «Воїни АТО» висунула кандидатом у президенти полковника Сергія Кривоноса, першого заступника командира ССО.

Про це повідомляє Цензор.нет. Зїзд партії Воїни АТО висунув кандидатом у президенти полковника Кривоноса 01

Як зазначили в ході з'їзду, Кривоніс є безпартійним, але його кандидатура була попередньо погоджена в більшості первинних осередків партії.

Заступник голови партії Геннадій Фурсенко зауважив, що Кривоноса також підтримують ветерани Афганської війни та миротворчих операцій.

Кривоніс пояснив своє рішення піти у президенти тим, що з 2014 року процес будівництва армії значно погіршився.

Більшість виступаючих на з’їзді переважно ділилися спогадами про спільну бойову діяльність з Кривоносом, його героїзм при звільненні Краматорська, ефективне управління.

Також делегати зазначали, що історія знає чимало прикладів того, як військовий на чолі держави виводив її з кризи.

Крім того, вони повідомили, що Кривоніс є магістром військового і державного управління. Таким чином, на думку делегатів, його варто розглядати не тільки як військового лідера.

Також на з'їзді партії наголосили, що їм належить робота для участі в парламентських виборах.

Відповідаючи на запитання, чи не суперечить законодавству висунення в президенти чинного військовослужбовця, Кривоніс заявив, що на час виборчої кампанії він перебуває у відпустці.

"Будь-який громадянин України має право обирати і бути обраним, тому моє висування не суперечить законодавству", - зазначив Кривоніс.

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com