Парубій домагався скасування візового режиму з Росією виключно на словах, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

Народний депутат Андрій Парубій не виконав обіцянку домагатись ухвалення Верховною радою рішення про запровадження візового режиму з Росією, обмежившись лише гучними заявами.

Обіцянку Парубій давав наприкінці 2016 року, пише «Слово і Діло».

«Я сподіваюся, що наступного року ми зможемо дійти згоди щодо запровадження віз із Росією. Це питання залишається під моєю особистою опікою. Я буду на ньому наполягати, щоб воно знайшло підтримку в сесійній залі», – заявив спікер парламенту восьмого скликання.

Однак під час Погоджувальних рад або пленарних засідань Парубій не порушував питання запровадження візового режиму з Росією. Також Рада не розглянула жодної законодавчої ініціативи з цього приводу. Постанову про звернення до Кабміну з вимогою розірвати угоду з Росією про безвізові поїздки громадян на голосування не виносили. З огляду на це, Парубій не виконав обіцянку.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com