Парубій: Рада може розглянути «відкриті списки» наступного тижня

|
Версия для печатиВерсия для печати

Голова Верховної Ради Андрій Парубій сподівається, що депутати ухвалять у другому читанні та в цілому проект Виборчого кодексу, який передбачає відкриті списки партій.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій доручив підготувати до розгляду у другому читанні проект Виборчого кодексу. Парубій сподівається, що Верховна Рада почне розглядати цей документ наступного пленарного тижня, тобто 4-7 червня. Про це він заявив на засіданні погоджувальної ради керівників фракцій і груп ВР у понеділок, 27 травня.

"Я зараз публічно даю доручення голові комітету з правової політики і правосуддя підготувати негайно до другого читання Виборчий кодекс №3112-1, зокрема і мого авторства, який передбачає введення відкритих списків", - цитує Парубія інформагенція "Інтерфакс-Україна".

Парубій додав, що ухвалення Виборчого кодексу - це зобов'язання Верховної Ради восьмого скликання. "З наступного пленарного тижня ми зможемо розпочати розгляд Виборчого кодексу про відкриті списки. Я упевнений, це велике зобов'язання нашого парламенту. І я сподіваюся, що всі керівники фракцій мене підтримують в цьому прагненні", - підкреслив він.

22 травня на позачерговому засіданні депутати Верховної Ради не підтримали включення до порядку денного законопроект президента Володимира Зеленського щодо зміни виборчої системи.

21 липня в Україні мають відбутися позачергові вибори до Верховної Ради.

«Аргумент» 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com