Пасажиропотік українських аеропортів подвоївся за 5 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

У 2019 році позитивний тренд зростання пасажиропотоку українських аеропортів продовжився, а за останні 5 років цей показник подвоївся.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на дані Державіаслужби та дані, отримані безпосередньо від авіапідприємств.

Зазначається, що негативну динаміку показали аеропорти в Вінниці, Івано-Франківську та аеропорт "Київ" імені І. Сікорського, який у 2018 році був одним із лідерів з нарощування пасажиропотоку.

Водночас значну позитивну динаміку показав аеропорт у Миколаєві - це обумовлено тим, що аеропорт відновив роботу в самому кінці грудня 2018 року і, по суті, в 2019 році не було з чим проводити порівняння.

Аналогічно, тільки влітку 2018 року відновив роботу аеропорт Полтава, а весною 2019 року - Ужгород.

"Загальний показник пасажиропотоку всіх аеропортів представлений на основі оперативних даних Державіаслужби, а багато цифр по регіональних аеропортах ЦТС отримав безпосередньо від цих авіапідприємств.

У результаті є деяка невідповідність: на підставі інформації від регіональних аеропортів, загальна кількість пасажиропотоку перевищує представлену Державіаслужбою на 5709 чоловік", - пише ЦТС.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com