Печерський суд зобов’язав ДБР повернути речі вилучені у продажного судді

|
Версия для печатиВерсия для печати

Печерський суд зобов’язав Державне бюро розслідувань повернути вилучені речі колишньому голові Апеляційного суду Києва або його адвокату.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 4 серпня.

Йдеться про вилучені 19 червня 2015 року в кабінеті № 1606, яким користувався суддя Чернушенко, речі, зазначені в протоколі обшуку, а саме: два пістолети, жорсткий диск, дискети, компакт-диск, відеокасета формату «VHS», два флешнакопичувачі, талони на пальне обсягом 14500 літрів, 6500 доларів США та 25 915 гривень, 2 мобільні телефони (Nokia та Iрhоnе ), системний блок та документи.

Повертаються речі, виявлені 24 червня 2015 в приміщені сауни: аркуші паперу схожі на талони на пальне; державні номерні знаки в кількості 8-ми штук; аркуші паперу, схожі на документи, серед яких ухвали голови Апеляційного суду міста Києва Чернушенка про надання дозволу на проведення негласних слідчих розшукових дій, листи, анкети, заяви, записи; предмет схожий на вогнепальну зброю з дерев’яним прикладом та матерчатим ременем; принтер у картонній коробці.

Також Чернушенку мають віддати вилучені із житлового будинку документи для службового користування, конверти банківських установ, тех.паспорти на автомобілі, диск, штампи (2 шт); предмет схожий на зброю (пістолет), набої в кількості 9 шт. та предмет схожий на холодну зброю.

Арешт на тимчасово вилучене майно під час обшуку 19.06.2015 та 24.06.2015 у передбаченому законом порядку не накладався. Водночас і власнику речі досі повернуті не були.

Слідчий ДБР не з’явився у судове засідання, про дату, час та місце розгляду скарги повідомлялися належним чином.

Водночас суддя Вовк зазначає, що у засіданні разом з адвокатом брав участь власник майна – Антон Чернушенко, які все ще значиться у загальноукраїнському розшуку.

Колишній голова Апеляційного суду Києва Черншенко підозрюється у постановленні неправосудних рішень і втручанні в роботу автоматизованої системи документообігу суду.

Після повідомлення про підозру Чернушенко перестав приходити на роботу і, за останньою інформацією, проживав на території Росії. У 2018 його звільнили з посади судді через постійну відсутність на робочому місці.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань також розслідує провадження № 62019100000000909 від 15.07.2019 за фактом можливого втручання колишнім Президентом України Порошенком, службовими особами Адміністрації Президента, Голови Вищої ради юстиції Ігорем Бенедисюком в діяльність судді – Голови Апеляційного суду міста Києва Антона Чернушенка з метою добитися винесення неправосудного рішення.

Чернушенко стверджує, що після вступу Порошенка на пост президента України його як голову Апеляційного суду Києва викликали в адміністрацію президента, де Порошенко представив особу, яка буде передавати інформацію, яку Чернушенко повинен сприймати як надану самим президентом.

У подальшому, представник Порошенка нібито вказував голові суду на рішення, які необхідно прийняти в справах, зокрема щодо компанії «Нафтогазвидобування»

У 2015 році слідчий ГПУ Дмитро Сус проводив обшук у кабінеті тодішнього голови Апеляційного суду. Сус начебто знайшов у Чернушенка вже наперед виготовлену ухвалу у справі «Нафтогазвидобування».

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

19:08
Міністр-кримінальник Сольський подав заяву про відставку
18:03
Автівки на потреби армії: який транспорт можуть забрати
16:24
Голову райсуду на Дніпропетровщині взяли на хабарі
16:15
Антитютюнові активісти заплуталися у власній бухгалтерії і не хочуть звітувати за отримані гранти
14:18
ПЦУ спростувала міф про те, що жінкам неможна перебувати у церква в брюках і з непокритою головою
12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 25 квітня

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]