Пенсіонерці дали 5 років умовно за підкуп виборців на користь партії «За майбутнє»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Броварський міськрайонний суд Київської області виніс вирок за підкуп виборців на останніх парламентських виборах.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 1 березня.

25 жовтня 2020 року приблизно о 17 год. 30 хв. пенсіонерка, перебуваючи біля приміщення загально-освітньої школи, де була виборча дільниця, запропонувала чоловікові 200 гривень за голосування за кандидата в депутати Броварської міської ради від партії «За майбутнє». Через годину жінка зробила аналогічну пропозицію ще одному виборцю. Останній з метою викриття злочину сказав, що проголосував за потрібного кандидата і отримав 200 гривень.

У суді громадянка провину визнала. Пояснила, що з метою підзаробити погодилася на пропозицію невстановлених осіб давати виборцям по 200 гривень за голосування за певного кандидата від політичної партії «За майбутнє». Жінка є пенсіонеркою за віком – на даний час їй 68 років.

Суд призначив їй 5 років позбавлення волі, звільнивши з іспитовим строком 1 рік.

Брошуру з маркуванням «За майбутнє» округ № 3, аркуші паперу з рукописним текстом і буклет із фотокартками кандидатів у депутати Броварської міської ради суд наказав знищити;

Вилучені з гаманця 423 грн, а також окремо гроші купюрами по 200 грн у кількості 9 штук загальною сумою 1800 грн конфіскують у власність держави.

Партія «За майбутнє» офіційно отримувала фінансування від компанії, пов’язаної з групою «Приват» українського олігарха Коломойського. Головою партії є Ігор Палиця.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]