Перед націоналізацією: «тарифна» комісія перевірить 17 обленерго через звернення споживачів

|
Версия для печатиВерсия для печати

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), проведе виїзні перевірки 17 компаній-операторів системи розподілу електроенергії на підставі звернень споживачів.

Відповідне рішення було прийняте на засіданні комісії 24 листопада.

Зокрема, буде проведена перевірка Вінницяобленерго, Волиньобленерго, "ДТЕК Київські регіональні електромережі", "ДТЕК Донецькі електромережі", Запоріжжяобленерго, Кіровоградобленерго, "ДТЕК Одеські електромережі", "Луганського енергетичного об'єднання", Полтаваобленерго.

Перевірять також діяльність Прикарпаттяобленерго, Сумиобленерго, Харківобленерго, Херсонобленерго, "Центральної енергетичної компанії" (Дніпро), Черкасиобленерго, Чернівціобленерго та Чернігівобленерго.

Як повідомлялося, 17 листопада НКРЕКП оштрафувала ДТЕК Східенерго за порушення на енергоринку на 1,7 млн грн.

Нагадаємо: акціонерами названих обленерго, які мають контролюючі чи близькі до них пакети акцій, є особи, пов'язані зі спецслужбами Росії: керівники донецької ОЗУ "Люкс", ОЗУ "Лужніковскіє" (Мрсква), ОЗУ Фірташа- Льовочкіна, Суркіса-Медведчука (обидві - Київ) та інші.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]