Перекази трудових мігрантів в Україну цьогоріч сягнуть $13,3 мільярда - НБУ

|
Версия для печатиВерсия для печати

За прогнозами Національного банку перекази трудових мігрантів у цьому році збільшаться на 11% – до близько $13,3 млрд за рахунок відновлення економік країн.

Про це в інтерв'ю інформаційному агентству "Інтерфакс-Україна" заявив заступник голови НБУ Юрій Гелетій.

"У цьому році ситуація також задовільна: ми бачимо зростання за підсумками перших п'яти місяців на 11% порівняно тим самим періодом 2020 року. За нашим прогнозом, перекази трудових мігрантів у цьому році збільшаться на 11% – до близько $13,3 млрд за рахунок відновлення економік країн призначення трудових мігрантів та спрощення умов перетину кордону через пришвидшення темпів вакцинації", - сказав Гелетій.

Він також зазначив, що й туристична активність громадян буде збільшуватись. Є обмеження у низці юрисдикцій на подорожі наших громадян, але в Нацбанку очікують, що туристичні подорожі зростатимуть: є напрямки відпочинку, де достатньо тесту, в багатьох популярних напрямках – наявності вакцинації.

"Імпорт подорожей у цьому році не сягне докризових обсягів, але порівняно з минулим роком, коли через локдауни міжнародне пересування було обмеженим, зараз буде зростання. Ми прогнозуємо збільшення показника у цьому році до майже $7 млрд з $4,7 млрд у 2020-му, і перевищення ним докризового рівня – вже у наступному", - зауважив Гелетій.

Як повідомлялось, впродовж 2020 року обсяг переказів трудових мігрантів в Україну становив 12,121 млрд доларів. Це на $200 мільйонів більше, ніж у 2019 році.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]