"Страшно": перелік закуповуваних ліків від Уряду України не містить жодного препарату з рекомендованих лікарями Китаю, Франції, США, - Степанов

|
Версия для печатиВерсия для печати

Необхідно дотримуватись рекомендацій, які дає практична медицина в боротьбі з коронавірусом, і наситити наші лікарні такими лікарськими препаратами: "Плаквеніл", "Лопінавір"/"Ритонавір", "Арбідол", "Хлорохін" та іншими.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці написав ексгубернатор Одеської області Максим Степанов. Наводимо його пост повністю.

"Переглянув затверджений урядом перелік ліків.

https://www.kmu.gov.ua/…/deyaki-pitannya-zakupivli-tovariv-…

Якщо чесно, в шоці. Реально страшно.

Взяти і наплювати на всі рекомендації практичних лікарів  Китаю, Франції, США ... Тих людей, які вже зіткнулися з цією бідою.

Жоден ! з рекомендованих ними препаратів до цього переліку не увійшов. ЖОДЕН.

Хлопці, виходьте з анабіозу. Україна вже перебуває в епіцентрі катастрофи. Вірус поширюється блискавично. А незнання реальної української статистики на сьогодні - так це самообман. Це як закрити очі і думати, що тебе ніхто не бачить.

Карантин - тільки на папері. Лікарі тримаються на ентузіазмі і почуття обов'язку. Працюють в період страшної епідемії на ту ж жебрацьку зарплату, що і раніше. Ми не забезпечили їх навіть засобами захисту і незабаром ризикуємо почати їх втрачати.

Що можемо зробити, виходячи з тієї ситуації, яка вже, на жаль, склалася. Вивчити тактики лікування інших країн і вжити відповідних організаційних заходів:

1. Щоб якомога менше заражених потребувало ШВЛ;
2. Щоб люди, яким допомогти без ШВЛ неможливо, перебували на апараті якомога менше.

Для цього необхідно дотримуватись рекомендацій, які дає практична медицина в боротьбі з коронавіруссом, і наситити наші лікарні такими лікарськими препаратами: "Плаквеніл", "Лопінавір"/ "Ритонавір", "Арбідол", "Хлорохін" та іншими. Затвердити перелік потрібно, звичайно ж, з провідними вірусологами.

 Далі. Запрошуємо найбільших імпортерів лікарських препаратів і обговорюємо з ними варіант найшвидшої поставки цих ліків у Україну. Але це той випадок, коли не можна займатися аматорством. Імпортери повинні бути "з гарантією якості".

 Терміново необхідно прийняти розпорядження Кабміну про затвердження цього переліку препаратів і виділити на нього гроші.

 Важливо зараз підключити всі дипломатичні канали, щоб допомогти імпортерам привезти нам ці ліки як можна швидше.

 Більшість з цих препаратів або не зареєстровані в Україні, або термін реєстрації вже закінчується. Це не повинно нікого зупиняти. У нас є закон "Про лікарські засоби". Стаття 17 регламентує ввезення в країну препаратів - там є пункт, який говорить, що в разі спалахів епідемій це можливо і без реєстрації.

Все це потрібно і можливо зробити в найкоротші терміни. Не за тиждень-два, а за кілька днів.

Починати потрібно вже сьогодні, 22 березня. Інакше вийде як з ШВЛ.

Розпочнеться ажіотаж, і Україна залишиться ні з чим, лікарі - один на один зі страшним ворогом, а хворі без шансу вижити.

«Аргумент»


На цю тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]