Переміг проект Меморіалу Героїв Небесної Сотні двох львівських архітекторок

|
Версия для печатиВерсия для печати

У номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» міжнародного відкритого архітектурного конкурсу переміг проект, створений українською командою зі Львова.

Про це повідомив у вівторок, 20 лютого, організатор конкурсу, голова журі Бенджамін Хоссбах з Німеччини під час зустрічі президента України з архітекторами щодо проекту Меморіалу Героям Небесної Сотні 20 лютого, пише «Укрінформ».

«Проект-переможець – наголошую, що рішення було одностайним – розробили у Львові. Це команда молодих архітекторок Ірина Волинець і Марія Процик», – сказав Хоссбах.

Попередньо він представив ще два проекти, які стали лауреатами конкурсу і були обрані з дев'ятьох фінальних проектів.

Хоссбах також нагадав, що роботи оцінювало журі з 30 представників з різних країн: 7 з них – з України, решта – з Угорщини, Польщі, Швейцарії, Німеччини та зі США.

Проект-переможець, зокрема, передбачає поділ Алеї на кілька частин: самої алеї, пагорбів і парку, де розташовуватимуться символічні монументи, повідомила агенція «Інтерфакс-Україна».

Як відомо, 15 лютого на Майдані Незалежності відкрилася публічна виставка конкурсних проектів в номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні», на якій представлено 9 конкурсних проектів, поданих на конкурс з різних країн світу, в тому числі з України. Згідно з міжнародними правилами проведення архітектурних конкурсів, до підбиття підсумків конкурсу проекти представлені анонімно. Для врахування громадської думки з 15 лютого розпочалося громадське обговорення конкурсних проектів.

 
Проект-переможець
 
 
Проект-переможець

Після підбиття підсумків конкурсу – 20 лютого 2018 року – на виставці буде представлено рішення міжнародного журі конкурсу, оприлюднені авторські колективи та промарковано переможців конкурсу (перша, друга та третя премії). А вже 22 лютого оригінали конкурсних проектів у номінації «Меморіал Героїв Небесної Сотні» будуть представлені в Будинку архітектора у Києві. Виставка триватиме до 22 березня.

Як відомо, в Україні у вівторок, 20 лютого, День Героїв Небесної Сотні. Він відзначається щорічно 20 лютого згідно з указом президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Небесною Сотнею називають загиблих у Києві під час подій Революції Гідності у грудні 2013-го - лютому 2014 року. Тоді загинули 98 людей. Всього загиблими під час Революції Гідності вважаються 108 осіб.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com